Samen sterk in technisch werk

Samen sterk in technisch werk!

Specialisten

in het uitzenden, werving en selectie,
en payrollen van technisch, bouw en adminstratief personeel.

Wij zijn Volt

Serieuze gesprekspartners voor
werkgevers én werknemers

Vacatures
Filialen Noord Oost

Leeuwarden
Tuinen 17
8911KB Leeuwarden

Stefan Otten
T: 058-8433000
M: 06-57773250
E: Stefan@voltdetachering.nl

BTW nummer NL822789206B01
KvK nummer 50532847

Groningen

Vechtstraat 66A
9725 CW

T:  050-2041281
M: 06-57773250
Groningen@voltdetachering.nl

Filiaal Midden & Oost

Amersfoort
Technisch Kantoor Personeel
Waterdrieblad 3
3824 GK Amersfoort

Hans Dat
033-88 86 290
M: 06-538 564 73
E: Hans@voltdetachering.nl

 

 

Deventer
Nijmegensestraat 2B
7418 BZ Deventer
E: deventer@voltdetachering.nl

Filialen Zuid Holland

Den-Haag
Oude Middenweg 231e
2491AG ‘s-Gravenhage

Luciën Dil
T: 070-7113241
M: 06-19647088
E: Lucien@voltdetachering.nl

BTW nummer NL822789206B01
KvK nummer 50532847

Rotterdam

Tony@voltdetachering.nl
M: 06-12218727

Contact
[]
1 Step 1
Naamyour full name
Telefoon nr.your full name
Filiaalmaak uw keuze
vraag of opmerkingmore details
0 /
Favoriete fruitbewijst dat u mens bent
Previous
Next